Bugun...
Reklam
Reklam


MyMAYA Mavişehir, açılışını coşkulu bir partiyle kutladı.
İzmir'in tanınmış simalarının katıldığı gecede Türkçe ve yabancı canlı müzik performansı davetlileri coşturdu.

MyMAYA Mavişehir, açılışını coşkulu bir partiyle kutladı.

MyMAYA Mavişehir, açılışını coşkulu bir partiyle kutladı.İzmir'in tanınmış simalarının katıldığı gecede Türkçe ve yabancı canlı müzik performansı davetlileri coşturdu. Dünya mutfağından farklı lezzetler sunan ve Life is Good sloganıyla yola çıkan MyMAYA eğlence ve restoran sektörüne yeni bir soluk getireceğini daha şimdiden kanıtladı. 

MyMAYA işletme sahibi Esra Dilmen, aynı mekanda uzun süre Kitchenette markasıyla başarılı işlere imza attıklarını ancak daha özgür hareket edebilmeleri için kendi markalarını yaratmaya karar verdiklerini söyledi. “Amacımız misafirlerimizin günün her saatinde MyMAYA'da rahatça vakit geçirebilmelerini ve kaliteli yemek yiyebilmelerini sağlamak.

Harika bir manzaramız var, ödüllü mutfağımız ve barımızdaki ürünleri de titiz bir çalışmayla menümüze taşıdık, her Cuma gecesi canlı müzik eğlencesi ile de güzel bir atmosfer oluşturduk. Tüm misafirlerine kaliteli hizmet vermenin ciddiyet ve sorumluluk gerektirdiğinin bilincindeyiz.” diyerek sözlerine devam eden Esra Dilmen; grup yemekleri, kutlamalar, dj. performansları ve her Cuma canlı müzik eğlencesi dışında, özel partiler ve konsept geceler de düzenleyeceklerinin müjdesini verdi.

Pazar günleri serpme kahvaltının da verildiği MyMAYA Mavişehir, EgePark AVM 2. katında haftanın her günü hizmet vermektedir. www.mymaya.com.tr 0(232) 324 5970

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI