Bugun...


İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Makamına Şahin Aybal Atandı
İbrahim Aydın’ın Milletvekilliği Adaylığı nedeniyle istifa etmesiyle boşalan İzmir Orman Bölge Müdürlüğü makamına Orman Genel Müdürlüğü ORKÖY Daire Başkanı Şahin Aybal atandı.

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Makamına Şahin  Aybal Atandı

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Makamına Şahin  Aybal Atandı

İbrahim Aydın’ın Milletvekilliği Adaylığı  nedeniyle istifa etmesiyle boşalan İzmir Orman Bölge Müdürlüğü makamına Orman Genel Müdürlüğü ORKÖY Daire Başkanı Şahin Aybal atandı. 8 Nisan 2015 Çarşamba günü akşam saatlerinde Orman Bölge Müdürlüğü’nün İzmir Karşıyaka’da bulunan sosyal tesislerine  gelen Şahin Aybal’ı burada Orman Bölge Müdür Yardımcıları Erdal Çetinkaya ve Mehmet Erol başta olmak üzere Şube ve İşletme Müdürleri, Orman işletme Şefleri ve  Bölge Müdürlük çalışanları karşıladı.

Birlikte yenen akşam yemeği sonrası kısa bir konuşma yapan İzmir Orman Bölge Müdürü Şahin Aybal şunları söyledi : “ Orman ve Su İşleri Bakanımız  Sayın Prof.Dr. Veysel Eroğlu ve  Orman Genel Müdürümüz Sayın İsmail Üzmez’in  şahsıma   uygun gördükleri bu görevin beni  onura etmesinin yanı sıra,   ne derece sorumluluk taşıyan önemli bir görev olduğunun da bilincindeyim. İzmir Orman Bölge Müdürlüğü’nün Türkiye’nin önde gelen lokomotif kamu kurumlarından birisi.  Bu  bölge de meslek hayatımın  başlarında uzun yıllar orman işletme şefliği yaptığım için,  bölgeye yabancı değilim.  İzmir Orman Bölge Müdürlüğü görev alanın orman yangınlarına birinci derecede hassas bir bölge, önümüzde yangın sezonu var.  Hiç yangın çıkmayacak diyemeyiz ancak çıkan yangınlara erken ve yerinde müdahaleyle büyümden söndürmeye,  İzmir Orman Bölge Müdürlüğü’nün yangınlarla mücadeledeki başarısının devam ettirmeye çalışacağız. Benim en çok önem verdiğim şey  “disiplin” ve bunun yanında “ortak akıldır.” Ekip olabilmenin ,  bir takım ruhuna sahip olmanın da gereği budur. Tüm Şube ve İşletme Müdürlerimiz  ile  şeflerimiz  makamlarının yüklemiş olduğu görev ve yetkilileri hakkıyla kullanacak. Bu görev ve yetkileri sonuna kadar kullanarak problemleri çözüm  üretmelidirler. Disiplin olmazsa olmazımız, disiplinin olmadığı yerde başarıdan söz edilemez. Hayatın kendisi bir disiplin olduğuna göre bunu çalışma hayatımıza da yansıtacağız.

Konuşmasının ardından İzmir Oman Bölge Müdürü Şahin Aybal başta Bölge Müdürlük üst yönetimi olmak üzere kendini karşılayan personele tek tek söz vererek kendilerini tanıtmasını istedi onların görüş ve düşüncelerini dinledi. İzmir Orman Bölge Müdürü Şahin Aybal ; 9 Nisan 2015 Tarihinden itibaren  İzmir Orman Bölge Müdürlüğü  toplantı salonunda  Bölge Müdürlüğüne  bağlı Şube ve İşletme Müdürlerinden brifingler alarak İzmir Orman Bölge Müdürlüğü çalışmaları hakkında bilgi alacak ardından araziye çıkarak çalışmaları yerinde inceleyecek .

İzmir Orman Bölge Müdürü Şahin Aybal ÖZGEÇMİŞ

Doğum Yeri ve Tarihi

Manisa / 1966

Öğrenimi

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi- 1988

Görev Yeri ve Tarihi

1989-1991 Bolu Orman Bölge Müdürlüğü, Seben Orman İşletme Müd. Kızık Orman İşletme  Şefi
1991-1993 Manisa Orman İşletme Müdürlüğü, Alaşehir İşletme Şefi

1993-1997 Akhisar Orman İşletme Müdürlüğü Göktepe İşletme Şefi

1997-2000 Bergama Orman İşletme Müdürlüğü Merkez İşletme Şefi

2000-2003 Hendek Orman İşletme Müdürlüğü Müdür Yardımcısı

2003-2012 Kırklareli Orman İşletme Müdürü

2012-2014 Şubat İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü Bölge Müdür Yardımcısı

21.02.2014 – 08.04.2015 Orman ve Köy İlişkileri Dairesi Başkanı

08.04.2015- İzmir Orman Bölge Müdürlüğü

 
Bu haber 1237 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 4 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI