Bugun...


İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden Kızılay’a Kan Bağışı;
İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde gerçekleştirilen kan bağışına gönüllü olarak çok sayıda İŞKUR personeli katıldı.

İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden Kızılay’a Kan Bağışı;

İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden Kızılay’a Kan Bağışı;

 

İzmir Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü personeli Kızılay’ın kan merkezine kan bağışı kampanyasına destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu. İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde gerçekleştirilen kan bağışına gönüllü olarak çok sayıda İŞKUR personeli katıldı.

İzmir Çalışma ve İş Kurumunda gerçekleştirilen kan bağışında ilk bağışı İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kadri KABAK yaptı.

Kısa bir açıklama da yapan Kadri KABAK, bir yandan hizmetlerini vatandaşa en iyi şekilde sunmaya devam ettiklerini, diğer yandan da ülkenin kan ihtiyacını karşılamak için kan bağışı kampanyaları düzenleyen Kızılay’a  İl Müdürlüğü olarak destek olmak istediklerini ve bu ve benzeri sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya çalışarak ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Kadri KABAK sözlerinin devamında  bu kan bağışının bir kereye mahsus kalmayacağını ve bağışlarının belli aralıklarla devam edeceğini belirterek Kızılay’ı gelecekteki kan bağışları için tekrar kuruma davet etti.

 Bu haber 1071 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 7 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI