Bugun...
Reklam
Reklam


Foça’da BBP’liler Muhsin Yazıcıoğlu İçin Lokma Döktürdü.
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı iken 25 Mart 2009’da geçirdiği şaibeli bir helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 6. Yılında çeşitli etkinliklerle anılıyor.

Foça’da BBP’liler Muhsin Yazıcıoğlu İçin Lokma Döktürdü.

Foça’da BBP’liler Muhsin Yazıcıoğlu İçin Lokma Döktürdü.

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı iken 25 Mart 2009’da geçirdiği şaibeli bir helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 6. Yılında çeşitli etkinliklerle anılıyor. BBP Foça İlçe Başkanlığı Muhsin Yazıcıoğlu için Foça PTT önünde lokma dağıttı.

BBP Foça İlçe Başkanı Şenol Çetinkaya, BBP Foça eski ilçe başkanı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Fahrettin Saç ve partililerin katıldığı gurup lokma döktürdü.

BBP Foça İlçe Başkanı Şenol Çetinkaya şaibeli helikopter kazasına değindi.  Çetinkaya “Genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu ve onunla birlikte şehit olan arkadaşlarının yanı sıra, diğer tüm şehitlerimizin ruhlarına ithaf etmek üzere lokma hayrı yaptık. Şehidimizin ölümü üzerinden 6 yıl geçmiş olmasına rağmen 108 faille başlayan şu an 8 faille devam eden dava 21 Nisan’a ertelenmiş durumda, Biz BBP olarak davanın peşindeyiz. Faillerin bulunması için her türlü çalışmayı yapacağız.” Dedi.

BBP Foça eski ilçe başkanı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Fahrettin Saç ise yaptığı konuşmada “Rahmetli genel başkanımızın 6. ölüm yıldönümündeyiz. Her yıl olduğu gibi şehit genel başkanımız için lokma döktürüyoruz. Maalesef kendisini elim bir kaza mı diyelim suikast mı diyelim helikopter faciasında kaybettik. Bu konuyla ilgili olarak tüm Türk halkı, yetkililerden açıklama bekliyor. 6 yıl geçti net bir açıklama yapılmadı.

Yola çıkışımızın asıl sebebi hem Ülkemizin hem İzmir’in iyi yönetilmediği şikâyetlerimizden dolayı BBP camiası adına elimizden gelen her şeyi yapacağız.” Dedi.

 

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI