Bugun...
Reklam
Reklam


Dikili’den Afrodit geçti
Ünlü sanatçı Banu Alkan, Ege’nin gözde turizm merkezi Dikili’de gözlerden uzak tatil yaparak yeni çıkaracağı kaseti için güç depoladı.

Dikili’den Afrodit geçti

Dikili’den Afrodit geçti

 

Ünlü sanatçı Banu Alkan, Ege’nin gözde turizm merkezi Dikili’de gözlerden uzak tatil yaparak yeni çıkaracağı kaseti için güç depoladı. Afrodit lakaplı ünlü sanatçı tatil için yurtdışından gelen turistlerin gözde mekanı olan Vinocasa Butik Oteli seçti.

Afrodit’in Yeni Albümü Kurban Bayramında Çıkıyor

Ünlü sanatçı Banu Alkan, Kurban Bayramı’nda çıkaracağı yeni albümü ve İstanbul’daki programları öncesi dinlenmek ve enerji depolamak için yakın arkadaşı turizmci Hasan Erman’ın, Ege’nin incisi Dikili’de eşsiz doğal güzelliklerle iç içe olan Vinocasa Butik Oteli tercih etti. Tatil süresince otelin bahçesinden dışarı çıkmayan, zamanının büyük çoğunluğunu şarap yapımında kullanılan üzümlerin yetiştirildiği bağlara çok yakın konumda olan havuz başında geçiren Alkan’a, otelde kalan diğer misafirler yoğun ilgi gösterdi. Otantik bir ortamda konumlanan otelin müşterileri ve çalışanları ile kurduğu samimiyet gözlerden kaçmayan Afrodit muhteşem fiziğiyle de düşman çatlattı.

Yöresel Yemeklere Hayran Kaldı

Otel sahibi ünlü turizmci Hasan Erman’ın yakın ilgi gösterdiği Afrodit, kendisi için özel hazırlanan bölgenin yöresel zeytinyağlı yemeklerine hayran kaldı. Oldukça neşeli gözüken Afrodit yemek esnasında çok sayıda hayranı ile fotoğraf çektirdi. Yenilen öğlen yemeğinin sonrasında ünlü sanatçıya bölgede özel olarak yapılan şaraplar hediye edildi.

 

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI